FAQ - často kladené otázky
S jakou verzí Minecraftu se připojím na server?
Na server se můžeš připojit s verzemi 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x a 1.12.x.

Mohu na serveru používat módy?
Ano, můžeš, ale pouze námi vybrané: DamageIndicator, MiniMap, StatusArmor, StatusEffect, Optifine.

Jak mohu nahlásit nějaký problém/návrh/dotaz?
Stačí, aby jsi se přihlásil se svými herními údaji na stránku info.qplay.cz, kde rozklikneš sekci "Mé tickety" a vytvoříš nový ticket s jakoukoliv otázkou či informací. Zodpovězeno ti bude nejpozději následující den (pokud jsi odeslal ticket Vedení serveru, může to trvat i déle).

Potřebuji získat unban, obdržel jsem ban neprávem, co mám dělat?
Na stránce info.qplay.cz vytvoříš typ ticketu "Žádost o Unban", kde o unban zažádáš. Zodpovězeno ti bude nejpozději následující den.

Kde si mohu změnit heslo nebo jméno?
Heslo si můžeš změnit na stránce info.qplay.cz, tam se přihlásíš se svými herními údaji a v sekci "Změnit heslo" změnu provedeš. Jméno si můžeš změnit na stejné stránce v sekci "Změna nicku".

Kde zjistím základní údaje o svém herním účtu?
Základní údaje o svém účtu zjistíš na stránce info.qplay.cz, můžeš tam zjistit statistiky, první a poslední přihlášení, svou IP adresu, expiraci svého VIP účtu a další potřebné informace.

Jak si mohu převést coiny na jiný účet?
Coiny si můžeš přeposlat příkazem /coins convert jménohráče částka (50% daň, v případě VIP je daň nižší). Na stránce info.qplay.cz nabízíme i migraci celého účtu/změnu jména (coiny, statistiky, VIP atd.).

Chci se stát člen A-Teamu, jak toho mohu docílit?
Záleží, jakou pozici chceš vykonávat. Nábory na pozici Helper bývají jednou za tři měsíce formou formuláře a jsou vždy vyvěšeny na Facebook QPlay.cz. Chceš-li se stát builderem, musíš si napsat ticket na stránce info.qplay.cz s žádostí o osobní pohovor.

Jakým způsobem mohu podpořit server?
Server můžeš podpořit koupí jakéhokoliv VIP účtu, více informací o VIP účtech nalezneš na Jak si koupit VIP?.

Chci zažádat o unban na serveru, avšak na TS mám též ban, co mám dělat?
První si musíš vyřešit unban na TS a poté zažádat o unban na serveru. Pokud unban na TS neobdržíš, nemáš žádnou jinou šanci, jak unban na serveru získat.

Jak se mohu stát YouTuberem?
Můžeš nám poslat žádost o YouTubera pomocí ticketu na stránce info.qplay.cz nebo ti může samotné Vedení serveru předložit nabídku. Více informací o YT nalezneš na YouTuber

Jaké výhody získám s Permanentním VIP (PVIP)?
Permanentní VIP vlastní veškeré výhody jako Medium VIP, kromě týdenních odměn, které má oddělené. Každý týden si může vyzvednout 4 000 coinů u Rewards postavičky, která se nachází na hlavním lobby.

Jak se připojím na TS3?
Zaprvé si musíš TS3 stáhnout (www.teamspeak.com/downloads). Po instalaci stačí v horní liště "Connections" vyplnit své herní jméno a IP adresu: ts3.qplay.cz a kliknout na "Connect".

Někdo je za mě již zaregistrovaný, co mám dělat?
Stačí si zaregistrovat účet pod jakýmkoliv volným nickem a následně postupovat podle návodu na Ověření originálky.